ראשי פרופיל חברה צור קשר English
 
  סרטי טבע
  סרטים נוספים
  לחיות עם זאבים
  הרצאות
  ארץ בראשית- הסרט
  יללת הזאבים – סרט הקולנוע
  כנרת - ים של חיים
 
ארכיון  אפיקים הפקות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארץ בראשית- הסרט
א  ר  ץ    ב  ר  א  ש  י  ת

א ר ץ   ב ר א ש י ת – דבר היוצר

שנים רבות אני עוקב אחר חיי הטבע בישראל. "נשאבתי"  אל העולם הזה בחיפושי אחר השפיות בחיי כצלם חדשות , חיים בהם אני נחשף , כמעט מדי יום, אל הרוע והאלימות המאפיינים אותנו בני האדם.
המעקב והצילום אחר החיים בטבע הם עבורי מרפא לנפש הסוערת ממראות הזוועה אותם תיעדתי עבור החדשות.
במהלך השנים גיליתי כי את הארץ הזאת חולקים אנחנו, בני האדם, עם יצורים רבים שלהם מטען עצום של רגשות והם חיים בשרשרת מזון עדינה ושברירית שכל חולייה שתיפגע בה תגרום לסיכון קיומי של המערכת כולה.
מתוך הרצון לחלוק איתכם את חוויותיי בטבע ובעזרת ציוד צילום מגוון , סבלנות אין קץ ואלפי שעות של חומר מצולם ,נולד הסרט ארץ בראשית.
דרך סיפוריהם של גיבורי הסרט : היעלים של מצוקי ים המלח, חתולי הביצה של הכנרת והזאבים של רמת הגולן נחשף מדגם של עולם הטבע העשיר והלא מוכר בישראל.

במשך שנות היצירה הרבות זכיתי לתמיכתם ועזרתם של בני משפחתי היקרים, חברים,אנשי רשות הטבע והגנים ובעיקר עמיצור בולדו  "חיית הבר" שבחושיו המיוחדים ידע לכוון אותי אל ההתרחשויות הנסתרות מהעין.

בעזרתם של יוצרים נוספים שגם הם ,דרך הצילומים, "נשאבו"  אל עולם הטבע המופלא של ישראל : חיים מקלברג ואסתי יעקב מקלברג המפיקים השותפים, זוהר סלע העורך, אורי אופיר כותב המוסיקה הסימפונית, אותה מבצעת תזמורת ירושלים המתוגברת, ישראל דוד מפיק המוסיקה.שלי בר-און מעצבת פס הקול. אחינועם ניני וגילי דור הכותבים והמבצעים של שירי הסרט וירון לונדון שקורא את הסיפור שנכתב ע"י אפרים סידון ועידית חכמוביץ..... בעזרתם של כל אלה הופך הסרט ארץ בראשית לסרט חוויה שכמותו לא נעשה בארץ מעולם.

 הופק בשתוף :     קרן רבינוביץ          רשות הטבע והגנים


הקלק כאן לקישור ל"סרטי לב"

ראשי | פרופיל חברה | צור קשר